‼️⚠️ УВАГА❗️08.11.2022 З 07:00 ВВОДЯТЬСЯ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ❗️

За розпорядженням НЕК «Укренерго» з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми України  08 листопада о 07:00 в Запоріжжі та Запорізькому районі (на підконтрольній Україні території) вводяться графіки погодинних відключень.
Погодинні відключення розпочнуться із ЧЕТВЕРТОЇ черги – великих промислових підприємств. Далі погашатиметься ТРЕТЯ черга, за нею – ПЕРША, потім – ДРУГА. Доведена тривалість відключення – 4 години із можливою невеличкою затримкою з урахуванням часу, необхідного на переключення та вірогідністю повітряної тривоги.
Графіки погодинних відключень електроенергії по м. Запоріжжя та Запорізькому району для споживачів першої – третьої черг можна переглянути за посиланнями:
🔹Перша черга
🔹Друга черга
🔹Третя черга
Нагадуємо, що на час відключення вашої оселі необхідно від’єднати від мережі всі енергоємні електроприлади та після появи світла не вмикати їх одночасно, оскільки при повторному підключенні одразу значної кількості споживачів може мати місце стрибок напруги, здатний спричинити аварійну ситуацію та пошкодження електроприладів.