Бюджетні установи

Бюджетні установи — органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також організації, створені ними у встановленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідно державного бюджету чи місцевого бюджету. Бюджетні установи є неприбутковими (п. 12 ст. 2 Бюджетного кодексу).

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг для бюджетних установ

Додаток 1 Заява-приєднання для споживачів, які уклали договір про розподіл електричної енергії з ПАТ “Запоріжжяобленерго”

Додаток 1 Заява-приєднання для споживачів, які уклали договір про розподіл електричної енергії з АТ “Укрзалізниця”

Додаток 3 Комерційна пропозиція Універсальна для бюджетних установ

Додаток 4 Відомість про обсяги очікуваного споживання електричної енергії

Зразок звернення Споживача щодо збільшення обсягів постачання

Інформаційне роз’яснення стосовно узгодження обсягів постачання електричної енергії (Універсальна послуга)

Разом із заявою-приєднанням, відповідно до п. 3.3.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії, споживач постачальника універсальних послуг додатково надає такі документи:

1) витяг з ЄДР, роздрукований з Інтернету, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;

2) копію документа, яким визначено право власності чи користування (оренда, позичка, управління тощо) на об’єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об’єкта);

3) копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов’язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках – копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок).

За необхідності, постачальник універсальної послуги має право запросити та отримати від оператора системи додаткові документи стосовно нового споживача.

Архів