‼️⚠️УВАГА! 19 ЛИСТОПАДА У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖЕНО ДІЮ ГРАФІКІВ СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ❗️

За розпорядженням НЕК «Укренерго» з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми у Запорізькій області завтра, 19 листопада, продовжено дію графіків стабілізаційних погодинних відключень електроенергії.

Графіки діють із 00:00, відключення розпочнуться із Третьої черги, далі погашається Перша, потім – Друга. Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години з урахуванням часу, необхідного на здійснення переключень. Відключення можуть повторюватися протягом дня, а також наступної доби у тому ж порядку із таким само 3-годинним часом інтервалом до стабілізації стану єдиної енергосистеми України або надходження іншого розпорядження. У випадку скасування дії графіків або змін у графікам, про це буде повідомлено додатково.

Нагадуємо: протягом дня також можливі аварійні відключення електроенергії, якщо цього вимагатиме стан єдиної енергосистеми. У такому випадку тривалість відключення нерегламентована. Аварійні відключення здійснюються у централізованому порядку диспетчерською службою НЕК «Укренерго», тож прогнозувати, коли саме стануться такі відключення та скільки вони триватимуть, ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має можливості.

Адреси споживачів першої – третьої черг можна переглянути за посиланнями:

м. Запоріжжя Перша черга

м. Запоріжжя Друга черга

м. Запоріжжя Третя черга

Запорізький район (перша-третя черги)

Не забудьте на час відключення вашої оселі від’єднати від мережі всі енергоємні електроприлади, після появи світла не вмикайте їх одночасно, оскільки при повторному підключенні одразу значної кількості споживачів може мати місце стрибок напруги, здатний спричинити аварійну ситуацію та пошкодження електроприладів.