‼️⚠️УВАГА! 17.11.2022 У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖЕНО ДІЮ ГРАФІКІВ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ

За розпорядженням НЕК «Укренерго» з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми у Запорізькій області сьогодні, 17 листопада, продовжено дію графіків стабілізаційних погодинних відключень електроенергії.
На сьогодні графіки діють із 00:00, відключення розпочалися із Другої черги, далі погашається Третя, потім – Перша. Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години з урахуванням часу, необхідного на здійснення переключень. Відключення можуть повторюватися протягом дня у тому ж порядку (Друга, Третя, Перша) до стабілізації стану єдиної енергосистеми України.
УВАГА! ПРОТЯГОМ ДНЯ ТАКОЖ МОЖЛИВІ АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, якщо цього вимагатиме стан єдиної енергосистеми. У такому випадку тривалість відключення складатиме від 6 до 8 годин. Аварійні відключення здійснюються у централізованому порядку диспетчерською службою НЕК «Укренерго», тож прогнозувати, коли саме стануться такі відключення та скільки вони триватимуть, ПАТ «Запоріжжяобленерго», на жаль, не має можливості.
Саме у зв’язку із аварійними відключеннями вчора, 16 листопада, частина споживачів м. Запоріжжя залишалася без енергопостачання більш тривалий час, ніж це було передбачено графіками погодинних відключень. Ми приносимо вибачення за ці додаткові незручності, але ці вимушені кроки конче необхідні для стабілізації єдиної енергосистеми України. Сподіваємося, що вже найближчими днями ситуація нормалізується.
Адреси споживачів першої – третьої черг можна переглянути за посиланнями:
🔹Перша черга м. Запоріжжя
🔹Друга черга м. Запоріжжя
🔹Третя черга м. Запоріжжя
🔹Запорізький район (перша-третя черги)
Не забудьте на час відключення вашої оселі від’єднати від мережі всі енергоємні електроприлади, після появи світла не вмикайте їх одночасно, оскільки при повторному підключенні одразу значної кількості споживачів може мати місце стрибок напруги, здатний спричинити аварійну ситуацію та пошкодження електроприладів.