До Дня захисників і захисниць України ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» оголосило конкурс дитячого малюнка «З героями в серці». Участь приймали діти працівників, віком від 3 до 15 років.
Слід зазначити, що виставка творчих робіт юних художників була організована в холі підприємства, що викликало неабияке захоплення не тільки у співробітників, а і у відвідувачів «Запоріжжяелектропостачання».
Оцінювалися роботи за тематичною відповідністю, творчим підходом, оригінальним рішенням у розкритті теми конкурсу, шляхом закритого голосування серед працівників Товариства.
Після підбиття підсумків всі учасники конкурсу були запрошені до ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» для урочистого нагородження та вручення подарунків.
Керівництво і працівники «Запоріжжяелектропостачання» висловлюють щиру подяку всім учасникам та бажають їм творчих успіхів і невичерпного натхнення.
![](https://zpep.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/Konkurs01-2-1024x768.jpg)
![](https://zpep.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/konkurs02-2-1024x768.jpg)