
– На Новомиколаївщині роботи вчора, напевно, було найбільше – ворог двічі завдавав ударів по наших мережах: вранці та наприкінці доби. Загалом знеструмлювалися близько 4 тисяч родин, з них 3,4 тисячі вже заживлені, роботи тривають. Також наші бригади відновили електропостачання 7 населених пунктів на Оріхівщині та більшість знеструмлених домівок у Біленькому та Кушугумі. Мали місце й одиничні відключення в Запоріжжі внаслідок ударів по місту КАБами. Загалом упродовж минулої доби ми повернули світло 7 085 родинам, повністю або частково заживлені 13 населених пунктів, – розповів керівник «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський. – На ранок через вчорашні обстріли знеструмленими залишаються близько 3 тисяч споживачів на Новомиколаївщині та прилеглій до Запоріжжя території, а також 3 юридичні особи в обласному центрі. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, працюємо, аби якомога швидше повернути людям світло.
