Повідомлення про форс-мажорні обставини на території України

24 лютого 2022 року Указом Президента України № 64/2022/2022-02-24 «Про введення воєнного стану в Україні» (далі по тексту – Указ) на території України було введено воєнний стан. У більшості областях України були розпочаті та наразі ведуться активні бойові дії.

Торгово-промислова палата України (далі — ТПП України) враховуючи надзвичайно складну ситуацію, з якою зіткнулась наша Країна, ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Як вбачається із договорів на постачання електричної енергії, сторони зобов’язані повідомити про форс-мажорні обставини та надати підтверджуючі документи щодо їх настання відповідно до чинного законодавства.

Враховуючи викладене ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» повідомляє про настання форс-мажорних обставин та розміщує відповідний документ ТПП України.

Товариство незважаючи на наявність форс-мажорних обставин продовжує виконувати належним чином та у повному обсязі свої зобовязання щодо постачання електричної енергії усім споживачам.