Увага мешканцям! ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” напередодні виходу Запорізької області з “червоної зони” епідемнебезпеки готується до відновлення заходів з припинення електропостачання споживачам, які заборгували за електроенергію.

Запорізька область впевнено прямує у “жовту зону” !  Про це  8 грудня на щоденному ковідному брифінгу заявив перший заступник голови ЗОДА Володимир Шустов.

В свою чергу ТОВ “Запоріжжяелектропостачання”  нагадує, що заборона на відключення електропостачання  побутових споживачів через заборгованість, діє лише на період «червоного» рівня карантину та 30 днів після його завершення.

Наше Товариство  не має  намірів залишити без електрики оселі мешканців, але змушене буде  після виходу Запорізької області з “червоної зони” епідемнебезпеки  відновити заходи з   припинення електропостачання споживачам,  які заборгували за електроенергію.

Тож споживачі, які заборгували за електроенергію, мають місяць  аби розрахуватись за світло та уникнути знеструмлення помешкання.

Ми неодноразово зауважували, що відключення  електропостачання  несе за собою не тільки побутові незручності, але й додаткові фінансові витрати.  Адже, окрім боргу,  споживачу потрібно буде оплатити послугу повторного підключення і чекати 3-5 робочих днів на відновлення електропостачання. Тому краще завчасно подбати про розрахунок за спожиту електроенергію, не чекаючи повідомлення про  її відключення.   Якщо ж таке отримаєте, то  уникнути вимкнення ще цілком можливо. Для цього необхідно повністю оплатити суму боргу та повідомити про це  постачальника.

 

Дізнатись стан свого особового рахунку можна:

  • в особистому кабінет споживача
  • за телефоном Кол-центру (061) 228-22-20
  • за номерами телефонів фахівців наших міських та районних відділень, які розміщені на сайті zpep.com.ua розділі “Контакти”
  • в пунктах прийому платежів, банківських установах та на  їх онлайн сервісах.

 

Сподіваємось на Ваше порозуміння та на своєчасну оплату.
Завжди зі світлом у серці до Вас.