Колл-центр:
061 228 22 20

093 094 98 50(для населення)

063 839 96 07(для споживачів за вільними цінами)
ТОВ "Запоріжжяелектропостачання"

Шановні побутові споживачі електричної енергії!


У зв’язку з зверненнями громадян до ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» з приводу виявлення некоректних нарахувань в квитанціях на оплату електроенергії за січень 2019 року, повідомляємо наступне.

Обсяги електричної енергії, спожитої населенням, визначаються оператором системи розподілу — ПАТ «Запоріжжяобленерго». В подальшому ПАТ «Запоріжжяобленерго» передає інформацію про обсяги спожитої електричної до ТОВ «Запоріжжяелектропостачання», яке, в свою чергу, на підставі отриманих даних розраховує вартість спожитої електричної енергії відповідно до тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, затверджених постановою НКРЕКП від 26.02.2015 року №220, після чого формує та направляє споживачам рахунки на оплату.

Таким чином, у разі отримання рахунку на оплату за спожиту електричну енергію в якому завищені обсяги спожитої електричної енергії, внаслідок чого відбулось нарахування зайвих сум, Вам необхідно звернутися в структурні підрозділи ПАТ «Запоріжжяобленерго» для уточнення показів електролічильника та коригування обсягів споживання електричної енергії за січень 2019 року.

До проведення коригування з боку ПАТ «Запоріжжяобленерго» пропонуємо самостійно розрахувати та оплатити вартість спожитої електричної енергії.

Для запобігання виникнення некоректних нарахувань за спожиту електричну енергію рекомендуємо щомісячно передавати покази електролічильника в ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Яким чином передати покази електролічильника в ПАТ «Запоріжжяобленерго» ви можете уточнити на сайті zoe.com.ua.