Дії споживача

Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» для врегулювання відносин споживача з постачальниками, операторами систем розподілу і операторами систем передачі передбачені наступні дії:

 

Універсальна послуга.

  • Укласти договір споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії.

Варіанти укладання договору:

1) Підписання надісланої ПАТ «Запоріжжяобленерго» заяви-приєднання до публічного договору споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії, та повернення її на адресу ПАТ «Запоріжжяобленерго».

2) Договір вважається укладеним з дати вказаної в заяві-повідомленні про приєднання до публічного договору розподілу, якщо споживачем не надано заперечення в цілому до умов договору, і при цьому споживач спожив будь-який обсяг електричної енергії.

  • Укласти договір про постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги.

Варіанти укладання договору:

1) Оплата рахунку, отриманого від постачальника універсальної послуги.

2) Фактичне споживання будь-якого обсягу електричної енергії.

3) Підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

  • Малим не побутовим споживачам з дозволеною потужністю 16 кВт і більше на підставі п.1 розділу ІІІ Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії, затвердженої Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 06.02.2018р №87, та Правил роздрібного ринку електричної енергії затверджених НКРЕКП від 03.2018  № 312, укласти договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії з ПАТ «Запоріжжяобленерго».
  • Побутовим споживачам власникам у власності яких знаходяться установки, що генерують електроенергію з сонячної енергії та(або) енергії вітру необхідно укласти договір про купівлю-продаж електроенергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством з ТОВ «Запоріжжяелектропостачання».

Постачання за вільними цінами.

  • Укласти договір споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії.

Варіанти укладання договору:

1)  Підписання надісланої ПАТ «Запоріжжяобленерго» заяви-приєднання до публічного договору споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії, та повернення її на адресу ПАТ «Запоріжжяобленерго».

2) Сплата за рахунком (квитанцією), що надається разом з договором споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії.

3) Договір вважається укладеним з дати вказаної в заяві-повідомленні про приєднання до публічного договору розподілу, якщо споживачем не надано заперечення в цілому до умов договору, і при цьому споживач спожив будь-який обсяг електричної енергії.

  • Укласти договір про постачання електричної енергії споживачу.
  • Непобутовим споживачам з дозволеною потужністю 16 кВт і більше на підставі п.1 розділу ІІІ Методики обчислення плати за перетікання реактивної електроенергії, затвердженої Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 06.02.2018р №87, та Правил роздрібного ринку електричної енергії затверджених НКРЕКП від 03.2018 № 312, укласти договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії з ПАТ «Запоріжжяобленерго».