Нові особові рахунки побутових споживачів

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ повідомляє про зміну особових рахунків по оплаті за електричну енергію, з 01.02.2023 року.
Дізнатись новий особовий рахунок Ви можете за посиланням.
ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» проводить роботу із впровадження нового програмного комплексу з розрахунків за електричну енергію зі споживачами. Разом з переходом на нове програмне забезпечення відбудеться зміна нумерації особових рахунків споживачів по оплаті за електричну енергію.
Впровадження вищезазначених заходів обумовлено наступними чинниками:
— вжиттям заходів щодо уникнення однакових особових рахунків в територіально об’єднаних районах Запорізької області;
— введенням єдиної уніфікованої системи обліку споживачів електричної енергії по всій території Запорізької області, розробленої спеціально для спрощення та прискорення прийому отриманих від населення платежів за спожиту електричну енергію;
— необхідністю більш оперативно опрацьовувати та вносити інформацію про здійснену споживачем оплату на його особовий рахунок;
— необхідністю подальшого розвитку можливостей онлайн-сервісів з обслуговування споживачів.
Одночасно звертаємо Вашу увагу, що пункти прийому платежів та відділення банків мають всю необхідну інформацію для проведення розрахунків.
ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» гарантує збереження усієї інформації щодо нарахувань та оплат по кожному особовому рахунку споживачів за весь період ліцензійної діяльності нашого Товариства (з 01.01.2019р.).
Наголошуємо, передача показів до операторів системи розподілу (ПАТ «Запоріжжяобленерго» АТ «Укрзалізниця») відбувається за «старими» особовими рахунками.

З повагою,
ТОВ «Запоріжжяєлектропостачання»