!!УВАГА‼️ ❗МАНІПУЛЯЦІЯ!!

Шановні мешканці  Запорізької області!

Як стало відомо, в окремих тимчасово непідконтрольних Україні населених пунктах Запорізької області окупаційна влада організувала чергову маніпуляцію — а саме  розпочала поширювати інформацію, що  начебто  на базі ПАТ «Запоріжжяобленерго» розпочало роботу псевдоенергетичне підприємство «ГУП «ТАВРИЯЭНЕРГО» ,  до якого  мешканцям необхідно надати покази лічильників електроенергії.

Нагадуємо, що національна енергосистема України від’єдналася від систем росії та білорусі 24 лютого, за декілька годин до початку війни, а з 16 березня 2022 року Україна успішно приєдналася до об’єднаної енергосистеми континентальної Європи ENTSO-E  — на рік раніше запланованого. При цьому українська енергосистема вистояла,  бо всюди, де було можливо, наші мужні  енергетики забезпечували і забезпечують  людей електроенергією — військових і цивільних, домогосподарства і підприємства!

Наразі, як вже повідомлялось,  окупаційна влада за активної участі місцевих зрадників-колаборантів поширювала  фейкову інформацію  про встановлення  з 1 липня  нових тарифів на комунальні послуги,  в тому числі на електричну енергію, перехід на оплату в рублях та інформацію про  списання   заборгованості по комунальних послугах на територіях, які вона чомусь називає «звільненими».

ЗАСТЕРІГАЄМО: утворення будь-яких псевдоенергетичних підприємств на тимчасово непідконтрольних Україні територіях  це –чергова  МАНІПУЛЯЦІЯ, адже на території України правовідносини регулюються не колабораційними та окупантськими вигадками,   а  чинним законодавством України, згідно до якого єдиним постачальником електричної енергії на території Запорізької області є ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»,  а єдиним  підприємством,  яке   забезпечує розподіл електричної енергії по електричними мережам та облік спожитої електричної енергії  — ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Надання послуг споживачам з постачання (продажу) електричної енергії та її розподілу здійснюється на підставі договорів,  укладених згідно чинного законодавства України.

БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ, що інформаційні ресурси та програмне забезпечення з розрахунків за електричну енергію зі споживачами  надійно захищені та  знаходяться на підконтрольній Україні території. Обслуговування споживачів здійснюється в режимі онлайн❗

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ТА ПАМ’ЯТАТИ:   номери особових рахунків по оплаті за електричну енергію,  реквізити для оплати в ТОВ  “Запоріжжяелектропостачання” та тарифи на електроенергію по Україні  НЕ ЗМІНЮВАЛИСЬ❗  Тому  ні в якому разі не слід сплачувати за електричну енергію до будь-яких організованих колаборантами та  окупантами установ, в тому числі готівкою та  рублями!!  ❗Дізнатись всю  інформацію по особовому по своєму особовому рахунку можна за телефонами нашого Кол-центру -(061) 228-2220 та Інформаційно-консультаційного центру — 0638400201, 0638400145, 0638399662.

Сплатити рахунки за електричну енергію можна дистанційно через доступні онлайн сервіси :

— EasyPay https://easypay.ua/ua

— Приват24 https://next.privat24.ua/;

— Ощадбанк 24/7 https://www.oschadbank.ua/ua/private/web_bank_ng;

— особистий кабінет споживача

https://billing.zpep.com.ua/

 

Шановні споживачі!

Не піддавайтесь маніпуляціям та  провокаціям  представників окупаційної влади —  зрадників України!

Просимо підтримати країну сплаченими рахунками до ТОВ

“Запоріжжяелектропостачання” для  протистояння ворогу!

Разом до перемоги❗

🇺🇦Слава Україні! 🇺🇦

Завжди зі світлом у серці до Вас 💙💛