Про нас

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ”ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ”

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ» є постачальником електричної енергії, створеним ПАТ «Запоріжжяобленерго» на виконання Закону України від 13.04.17 р №2019-19 «Про ринок електричної енергії», та проводить свою діяльність для забезпечення електропостачання юридичних та побутових споживачів області.

Положеннями частини першої Розділу XVII Прикінцевих і перехідних положень Закону України від 13.04.17 №2019-19 «Про ринок електричної енергії»(далі Закон) визначено, що стаття 63 «Постачальник універсальних послуг» набирає чинності через 18 місяців з дня опублікування Закону, тобто з 11 грудня 2018 року постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам має здійснюватись постачальником універсальних послуг, або у випадках передбачених частиною першою статті 64 Закону, постачальником «останньої надії».

Ми перейняли весь досвід роботи та дуже вдячні за довіру, яку надають нам наші споживачі, обираючи нас в якості постачальника.

Якщо Ви зацікавлені в постачанні електричної енергії за вільніми цінамі, або в універсальній послузі, відвідайте наш розділ як підключитись або зверніться до наших спеціалістів за контактними телефонами, а ми завжди надамо Вам якісну інформаційну підтримку.

Наші переваги

Ціни на електроенергію:

Детальний аналіз підприємства (характеристика роботи, графік добового споживання, сезонність) дозволить нам надати Вашому підприємству найбільш вигідну комерційну пропозицію серед елекропостачальників.

Вигідні умови оплати

Ми цінуємо інтереси наших споживачів, тому розглянемо найбільш прийнятний графік оплат за спожиту електроенергію

Досвід роботи.

Фахівці нашої компанії пройшли свій шлях від початку роботи ПАТ «Запоріжжяобленерго» до нового ринку електричної енергії, обмінюючись своїм досвідом та знаннями, працювали злагоджено та ефективно, що є запорукою комфортної співпраці для наших споживачів в майбутньому.