Побутові споживачі

Побутовий споживач – індивідуальний побутовий споживач (фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність), або колективний побутовий споживач (юридична особа, яка створена шляхом об’єднання фізичних осіб – побутових споживачів та розраховується за електричну енергію за загальним розрахунковим засобом обліку в обсягах електричної енергії, спожитої для забезпечення власних побутових потреб фізичних осіб, що не включають професійну та/або господарську діяльність).

Щоб приєднатись до договору постачання електроенергії постачальником універсальних послуг побутовим споживачам достатньо продовжувати споживати електроенергію або сплатити рахунок від ТОВ «Запоріжжяелектропостачання».

Важливо! Клієнтам не потрібно спеціально відвідувати Центри обслуговування клієнтів та/або телефонувати до контакт-центру, аби приєднатися до Договору опублікованому нижче.

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг

Заява-приєднання для споживачів, які уклали договір про розподіл електричної енергії з ПАТ “Запоріжжяобленерго”

Заява-приєднання для споживачів, які уклали договір про розподіл електричної енергії з АТ “Укрзалізниця”

Додаток 2 до Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг Договір про купівлю-продаж електричної енергії за “зеленим” тарифом приватним домогосподарством

Комерційна пропозиція Побут для побутових споживачів (населення).